80×45mm | Forma: kerek | Sorolható: false | Átmérő: 80 mm | Hosszúság: 80 mm | Mélység: 45 -46 mm | Eszközbeültetések számához: 0 | Eszközök rögzítése: csavarrögzítés | Kábelátmérőhöz: 0 -0 mm | Bevezetések száma: 0 | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | Fedélrögzítés: csavaros | Plombálható: false | Max. vezetékkeresztmetszet: 0 mm²
| Forma | kerek |
| Sorolható | false |
| Átmérő | 80 mm |
| Hosszúság | 80 mm |
| Mélység | 45 -46 mm |
| Eszközbeültetések számához | 0 |
| Eszközök rögzítése | csavarrögzítés |
| Kábelátmérőhöz | 0 -0 mm |
| Bevezetések száma | 0 |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| Fedélrögzítés | csavaros |
| Plombálható | false |
| Max. vezetékkeresztmetszet | 0 mm² |