120×1,3mm, D=6-25mm, PE | Szalagszélesség: 1,3 mm | Szalaghosszúság: 120 mm | Max. kötegátmérő: 25 mm | Min. kötegátmérő: 6 mm | Min. szakítószilárdság: 40 N | Üzemi hőmérséklet: -25 -65 °C | Anyag minősége: poliamid/polietilén PA/PE | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 1,3 mm |
| Szalaghosszúság | 120 mm |
| Max. kötegátmérő | 25 mm |
| Min. kötegátmérő | 6 mm |
| Min. szakítószilárdság | 40 N |
| Üzemi hőmérséklet | -25 -65 °C |
| Anyag minősége | poliamid/polietilén PA/PE |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |