100×1,2mm, D=3-25mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 1,2 mm | Szalaghosszúság: 100 mm | Max. kötegátmérő: 25 mm | Min. kötegátmérő: 3 mm | Min. szakítószilárdság: 45 N | Üzemi hőmérséklet: -25 -65 °C | Anyag minősége: poliamid/polietilén PA/PE | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 1,2 mm |
| Szalaghosszúság | 100 mm |
| Max. kötegátmérő | 25 mm |
| Min. kötegátmérő | 3 mm |
| Min. szakítószilárdság | 45 N |
| Üzemi hőmérséklet | -25 -65 °C |
| Anyag minősége | poliamid/polietilén PA/PE |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |