190×3,6mm, D=10-48mm, PA6.6, (a×b=27×13mm) | Szalagszélesség: 3,6 mm | Szalaghosszúság: 190 mm | Max. kötegátmérő: 48 mm | Min. kötegátmérő: 10 mm | Min. szakítószilárdság: 70 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 3,6 mm |
| Szalaghosszúság | 190 mm |
| Max. kötegátmérő | 48 mm |
| Min. kötegátmérő | 10 mm |
| Min. szakítószilárdság | 70 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |