110×2,5mm, D=1-20mm, PA6.6, (a×b=8×25mm) | Szalagszélesség: 2,5 mm | Szalaghosszúság: 110 mm | Max. kötegátmérő: 20 mm | Min. kötegátmérő: 1 mm | Min. szakítószilárdság: 40 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 2,5 mm |
| Szalaghosszúság | 110 mm |
| Max. kötegátmérő | 20 mm |
| Min. kötegátmérő | 1 mm |
| Min. szakítószilárdság | 40 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |