410W, 21%, 1500V DC, 1724x1134x30 | Cella anyaga: egykristály | Cellák száma: 108 | MPP névleges teljesítmény: 410 Wp | Max. rendszerfeszültség: 1 500 V | MPP-feszültség: 0 V | Üresjárati feszültség: 37,68 V | MPP-áram: 0 A | Modul-hatásfok: 21 % | Hőmérsékleti tényező Pmpp: -0,35 %/K | Hőmérsékleti tényező Uoc: -0,27 %/K | Hőmérsékleti tényező Isc: 0,05 %/K | Hosszúság: 1 724 mm | Keret színe: ezüst | Csatlakozókábel: false | Bypassdiódák száma: 0 | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C
| Cella anyaga | egykristály |
| Cellák száma | 108 |
| MPP névleges teljesítmény | 410 Wp |
| Max. rendszerfeszültség | 1 500 V |
| MPP-feszültség | 0 V |
| Üresjárati feszültség | 37,68 V |
| MPP-áram | 0 A |
| Modul-hatásfok | 21 % |
| Hőmérsékleti tényező Pmpp | -0,35 %/K |
| Hőmérsékleti tényező Uoc | -0,27 %/K |
| Hőmérsékleti tényező Isc | 0,05 %/K |
| Hosszúság | 1 724 mm |
| Keret színe | ezüst |
| Csatlakozókábel | false |
| Bypassdiódák száma | 0 |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |