450W, 20,70 %, 1500VDC, 2094×1048×35 | Cella anyaga: egykristály | Cellák száma: 144 | MPP névleges teljesítmény: 0 Wp | Max. rendszerfeszültség: 1 500 V | MPP-feszültség: 0 V | Üresjárati feszültség: 49,5 V | MPP-áram: 0 A | Modul-hatásfok: 20,7 % | Hőmérsékleti tényező Pmpp: -0,38 %/K | Hőmérsékleti tényező Uoc: 0,06 %/K | Hőmérsékleti tényező Isc: -0,3 %/K | Hosszúság: 2 094 mm | Keret színe: ezüst | Csatlakozókábel: false | Bypassdiódák száma: 0 | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C
| Cella anyaga | egykristály |
| Cellák száma | 144 |
| MPP névleges teljesítmény | 0 Wp |
| Max. rendszerfeszültség | 1 500 V |
| MPP-feszültség | 0 V |
| Üresjárati feszültség | 49,5 V |
| MPP-áram | 0 A |
| Modul-hatásfok | 20,7 % |
| Hőmérsékleti tényező Pmpp | -0,38 %/K |
| Hőmérsékleti tényező Uoc | 0,06 %/K |
| Hőmérsékleti tényező Isc | -0,3 %/K |
| Hosszúság | 2 094 mm |
| Keret színe | ezüst |
| Csatlakozókábel | false |
| Bypassdiódák száma | 0 |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |