780×9mm, D=35-233mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 9 mm | Szalaghosszúság: 780 mm | Max. kötegátmérő: 233 mm | Min. kötegátmérő: 35 mm | Min. szakítószilárdság: 350 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 9 mm |
| Szalaghosszúság | 780 mm |
| Max. kötegátmérő | 233 mm |
| Min. kötegátmérő | 35 mm |
| Min. szakítószilárdság | 350 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |