70×212×70×44mm | Forma: ovális | Sorolható: false | Átmérő: 70 mm | Hosszúság: 212 mm | Mélység: 44 -45 mm | Eszközbeültetések számához: 3 | Eszközök rögzítése: csavar vagy szétnyíló köröm | Kábelátmérőhöz: 0 -0 mm | Bevezetések száma: 0 | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | Fedélrögzítés: egyéb | Plombálható: false | Max. vezetékkeresztmetszet: 0 mm²
| Forma | ovális |
| Sorolható | false |
| Átmérő | 70 mm |
| Hosszúság | 212 mm |
| Mélység | 44 -45 mm |
| Eszközbeültetések számához | 3 |
| Eszközök rögzítése | csavar vagy szétnyíló köröm |
| Kábelátmérőhöz | 0 -0 mm |
| Bevezetések száma | 0 |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| Fedélrögzítés | egyéb |
| Plombálható | false |
| Max. vezetékkeresztmetszet | 0 mm² |