150A/5A, 5VA, Po:0,5 | Primer névleges áram In: 150 A | Szekunder névleges áramerősség: 5 A | Szekunder névleges látszólagos teljesítmény: 5 VA | Pontossági osztály: 0.5 | Túláram behatároló faktor: FS5 | Nyílás magassága: 31,5 -31,5 mm | Nyílás szélessége: 31,5 -31,5 mm | Nyílásátmérő: 20 mm | Csatlakozó, szekunder: csavaros
| Primer névleges áram In | 150 A |
| Szekunder névleges áramerősség | 5 A |
| Szekunder névleges látszólagos teljesítmény | 5 VA |
| Pontossági osztály | 0.5 |
| Túláram behatároló faktor | FS5 |
| Nyílás magassága | 31,5 -31,5 mm |
| Nyílás szélessége | 31,5 -31,5 mm |
| Nyílásátmérő | 20 mm |
| Csatlakozó, szekunder | csavaros |