Uc:275V; Iimp:25kA; In:25kA; Uoc:20kV; Up:1,3kV; 1P | Hálózati forma DC: false | Hálózati forma TN: true | Hálózati forma TN-C: false | Hálózati forma TN-C-S: true | Hálózati forma TN-S: false | Hálózati forma TT: false | Vezetékek száma (földelés nélkül): 1 | Max. megengedett levezetési lökőáram (8/20): 25 kA | Max. levezető lökésáram (8/20): 100 kA | Névleges feszültség AC: 230 V | Névleges feszültség DC: 0 V | Legmagasabb tartós feszültség AC: 275 V | Legmagasabb tartós feszültség DC: 0 V | Max. PV-feszültség: 0 V | Védelmi szint: 1,3 kV | Védelmi szint L-N: 1,3 kV | Védettségi szint N-PE: 1,3 kV | Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító): 325 A | Méret: 2-modul | Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas): 35 mm² | Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas): 35 mm² | Távjelző kapcsolattal: false | 2. típus vizsgálati osztály: true
| Hálózati forma DC | false |
| Hálózati forma TN | true |
| Hálózati forma TN-C | false |
| Hálózati forma TN-C-S | true |
| Hálózati forma TN-S | false |
| Hálózati forma TT | false |
| Vezetékek száma (földelés nélkül) | 1 |
| Max. megengedett levezetési lökőáram (8/20) | 25 kA |
| Max. levezető lökésáram (8/20) | 100 kA |
| Névleges feszültség AC | 230 V |
| Névleges feszültség DC | 0 V |
| Legmagasabb tartós feszültség AC | 275 V |
| Legmagasabb tartós feszültség DC | 0 V |
| Max. PV-feszültség | 0 V |
| Védelmi szint | 1,3 kV |
| Védelmi szint L-N | 1,3 kV |
| Védettségi szint N-PE | 1,3 kV |
| Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító) | 325 A |
| Méret | 2-modul |
| Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas) | 35 mm² |
| Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas) | 35 mm² |
| Távjelző kapcsolattal | false |
| 2. típus vizsgálati osztály | true |