Uc:275V; In:40kA; Imax:70kA; Up:1,7kV | Hálózati forma DC: false | Hálózati forma TN: true | Hálózati forma TN-C: true | Hálózati forma TN-C-S: true | Hálózati forma TN-S: true | Hálózati forma TT: true | Vezetékek száma (földelés nélkül): 1 | Max. megengedett levezetési lökőáram (8/20): 40 kA | Max. levezető lökésáram (8/20): 70 kA | Névleges feszültség AC: 230 V | Névleges feszültség DC: 0 V | Legmagasabb tartós feszültség AC: 275 V | Legmagasabb tartós feszültség DC: 0 V | Max. PV-feszültség: 0 V | Védelmi szint: 1,7 kV | Védelmi szint L-N: 1,7 kV | Védettségi szint N-PE: 0 kV | Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító): 200 A | Méret: 1-modul | Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas): 0 mm² | Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas): 0 mm² | Távjelző kapcsolattal: false | 2. típus vizsgálati osztály: true
| Hálózati forma DC | false |
| Hálózati forma TN | true |
| Hálózati forma TN-C | true |
| Hálózati forma TN-C-S | true |
| Hálózati forma TN-S | true |
| Hálózati forma TT | true |
| Vezetékek száma (földelés nélkül) | 1 |
| Max. megengedett levezetési lökőáram (8/20) | 40 kA |
| Max. levezető lökésáram (8/20) | 70 kA |
| Névleges feszültség AC | 230 V |
| Névleges feszültség DC | 0 V |
| Legmagasabb tartós feszültség AC | 275 V |
| Legmagasabb tartós feszültség DC | 0 V |
| Max. PV-feszültség | 0 V |
| Védelmi szint | 1,7 kV |
| Védelmi szint L-N | 1,7 kV |
| Védettségi szint N-PE | 0 kV |
| Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító) | 200 A |
| Méret | 1-modul |
| Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas) | 0 mm² |
| Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas) | 0 mm² |
| Távjelző kapcsolattal | false |
| 2. típus vizsgálati osztály | true |