330×250×130mm,IP65,IK10,AC1+2, 400V, In:16A, Iimp:12.5kA, | Legmagasabb tartós feszültség AC: 275 V | Legmagasabb tartós feszültség DC: 0 V | Névleges feszültség AC: 400 V | Névleges feszültség DC: 0 V | Max. PV-feszültség: 1 000 V | Védelmi szint: 1,3 kV | Védelmi szint L-N: 1,3 kV | Védettségi szint N-PE: 1,5 kV | Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító): 160 A | Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas): 10 mm² | Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas): 10 mm² | Méret: egyéb | Hálózati forma DC: false | Hálózati forma TN: true | Hálózati forma TN-C: false | Hálózati forma TN-S: false | Hálózati forma TT: true | Hálózati forma TN-C-S: true
| Legmagasabb tartós feszültség AC | 275 V |
| Legmagasabb tartós feszültség DC | 0 V |
| Névleges feszültség AC | 400 V |
| Névleges feszültség DC | 0 V |
| Max. PV-feszültség | 1 000 V |
| Védelmi szint | 1,3 kV |
| Védelmi szint L-N | 1,3 kV |
| Védettségi szint N-PE | 1,5 kV |
| Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító) | 160 A |
| Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas) | 10 mm² |
| Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas) | 10 mm² |
| Méret | egyéb |
| Hálózati forma DC | false |
| Hálózati forma TN | true |
| Hálózati forma TN-C | false |
| Hálózati forma TN-S | false |
| Hálózati forma TT | true |
| Hálózati forma TN-C-S | true |