Normál kábelkötegelő, natúr
Műszaki paraméterek: 550×4.6mm, D=4-160, PA6.6
| Szalagszélesség | 4,6 mm |
| Szalaghosszúság | 550 mm |
| Max. kötegátmérő | 160 mm |
| Min. kötegátmérő | 4 mm |
| Min. szakítószilárdság | 110 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | Igen |