Végelzáró sapka, gyantás
Műszaki paraméterek: 4×2,5-4×25mm2, D=26/8mm
| Zsugorodási ráta | 3:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 26 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 8 mm |
| Teljes hossz zsugorodás után | 69 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 2,5 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -55 -100 °C |
| Halogénmentes | Igen |
| Belső ragasztóval | Igen |