4×1,5 mm2, D=11,5/4mm | Zsugorodási ráta: 3:1 | Belső átmérő zsugorodás előtt: 11,5 mm | Belső átmérő zsugorodás után: 4 mm | Teljes hossz zsugorodás után: 39 mm | Névleges keresztmetszet: 0 -0 mm² | falvastagság zsugorodás után: 2,6 mm | Üzemi hőmérséklet: -55 -100 °C | Halogénmentes: true | Belső ragasztóval: true
| Zsugorodási ráta | 3:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 11,5 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 4 mm |
| Teljes hossz zsugorodás után | 39 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 2,6 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -55 -100 °C |
| Halogénmentes | true |
| Belső ragasztóval | true |