4×240-4×300mm2, D=74/35mm | Zsugorodási ráta: 2:1 | Belső átmérő zsugorodás előtt: 74 mm | Belső átmérő zsugorodás után: 35 mm | Teljes hossz zsugorodás után: 120 mm | Névleges keresztmetszet: 0 -0 mm² | falvastagság zsugorodás után: 4,2 mm | Üzemi hőmérséklet: -55 -100 °C | Halogénmentes: true | Belső ragasztóval: true
| Zsugorodási ráta | 2:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 74 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 35 mm |
| Teljes hossz zsugorodás után | 120 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 4,2 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -55 -100 °C |
| Halogénmentes | true |
| Belső ragasztóval | true |