ACV/DCV 600V , ACA/DCA 1000A, R, Hz, C, d=35mm | Jelzés/kijelző: digitális | Többszörös jelzés: true | Kijelző háttérvilágítással: true | Mérési tartomány választása: kéz/automatikus | Árammérési tartomány / DC: 0,01 -1 000 A | Árammérési tartomány / AC: 0,01 -1 000 A | Valós effektív érték mérése (TRMS): true | Feszültségmérési tartomány/AC: true | Feszültségmérési tartomány/DC: true | Ellenállásmérési tartomány: true | Kapacitásmérés: true | Frekvenciamérés: true | Teljesítménymérés: false | Fogó nyílása: 35 mm | Kivitelezés adapterként a multiméterre való csatlakozáshoz: false | Névleges áramkör kategóriája: CAT IV | Max. feszültség mérőkör kategória: 1 000 V | Átmenő vizsgálat: true
| Jelzés/kijelző | digitális |
| Többszörös jelzés | true |
| Kijelző háttérvilágítással | true |
| Mérési tartomány választása | kéz/automatikus |
| Árammérési tartomány / DC | 0,01 -1 000 A |
| Árammérési tartomány / AC | 0,01 -1 000 A |
| Valós effektív érték mérése (TRMS) | true |
| Feszültségmérési tartomány/AC | true |
| Feszültségmérési tartomány/DC | true |
| Ellenállásmérési tartomány | true |
| Kapacitásmérés | true |
| Frekvenciamérés | true |
| Teljesítménymérés | false |
| Fogó nyílása | 35 mm |
| Kivitelezés adapterként a multiméterre való csatlakozáshoz | false |
| Névleges áramkör kategóriája | CAT IV |
| Max. feszültség mérőkör kategória | 1 000 V |
| Átmenő vizsgálat | true |