ACV/DCV 600V , ACA 3000A, R, Hz, d=75mm | Jelzés/kijelző: digitális | Többszörös jelzés: true | Kijelző háttérvilágítással: true | Mérési tartomány választása: automatikus | Árammérési tartomány / DC: 0 -0 A | Árammérési tartomány / AC: 0,01 -3 000 A | Valós effektív érték mérése (TRMS): true | Feszültségmérési tartomány/AC: true | Feszültségmérési tartomány/DC: true | Ellenállásmérési tartomány: true | Kapacitásmérés: false | Frekvenciamérés: true | Teljesítménymérés: false | Fogó nyílása: 160 mm | Kivitelezés adapterként a multiméterre való csatlakozáshoz: false | Névleges áramkör kategóriája: CAT IV | Max. feszültség mérőkör kategória: 600 V | Átmenő vizsgálat: false
| Jelzés/kijelző | digitális |
| Többszörös jelzés | true |
| Kijelző háttérvilágítással | true |
| Mérési tartomány választása | automatikus |
| Árammérési tartomány / DC | 0 -0 A |
| Árammérési tartomány / AC | 0,01 -3 000 A |
| Valós effektív érték mérése (TRMS) | true |
| Feszültségmérési tartomány/AC | true |
| Feszültségmérési tartomány/DC | true |
| Ellenállásmérési tartomány | true |
| Kapacitásmérés | false |
| Frekvenciamérés | true |
| Teljesítménymérés | false |
| Fogó nyílása | 160 mm |
| Kivitelezés adapterként a multiméterre való csatlakozáshoz | false |
| Névleges áramkör kategóriája | CAT IV |
| Max. feszültség mérőkör kategória | 600 V |
| Átmenő vizsgálat | false |