ACV/DCV 600V, R, ACA 400A, d=30mm | Jelzés/kijelző: digitális | Többszörös jelzés: false | Kijelző háttérvilágítással: true | Mérési tartomány választása: kézi | Árammérési tartomány / DC: 0 -0 A | Árammérési tartomány / AC: 0,001 -400 A | Valós effektív érték mérése (TRMS): false | Feszültségmérési tartomány/AC: true | Feszültségmérési tartomány/DC: true | Ellenállásmérési tartomány: true | Kapacitásmérés: false | Frekvenciamérés: false | Teljesítménymérés: false | Fogó nyílása: 30 mm | Kivitelezés adapterként a multiméterre való csatlakozáshoz: false | Névleges áramkör kategóriája: CAT III | Max. feszültség mérőkör kategória: 600 V | Átmenő vizsgálat: true
| Jelzés/kijelző | digitális |
| Többszörös jelzés | false |
| Kijelző háttérvilágítással | true |
| Mérési tartomány választása | kézi |
| Árammérési tartomány / DC | 0 -0 A |
| Árammérési tartomány / AC | 0,001 -400 A |
| Valós effektív érték mérése (TRMS) | false |
| Feszültségmérési tartomány/AC | true |
| Feszültségmérési tartomány/DC | true |
| Ellenállásmérési tartomány | true |
| Kapacitásmérés | false |
| Frekvenciamérés | false |
| Teljesítménymérés | false |
| Fogó nyílása | 30 mm |
| Kivitelezés adapterként a multiméterre való csatlakozáshoz | false |
| Névleges áramkör kategóriája | CAT III |
| Max. feszültség mérőkör kategória | 600 V |
| Átmenő vizsgálat | true |