L=10m, Ø=3,2mm | Alkalmazási terület: védőcső | Anyag minősége: rozsdamentes acél | Hosszúság: 10 m | A behúzó drót szélessége / átmérője: 3,2 mm | Behúzódrót anyagvastagsága: 0,8 mm | Fejforma: gömb | Dob-/gyűrűátmérő: 5 mm | Forma: kerek
| Alkalmazási terület | védőcső |
| Anyag minősége | rozsdamentes acél |
| Hosszúság | 10 m |
| A behúzó drót szélessége / átmérője | 3,2 mm |
| Behúzódrót anyagvastagsága | 0,8 mm |
| Fejforma | gömb |
| Dob-/gyűrűátmérő | 5 mm |
| Forma | kerek |