200×1,8mm, D=5-59mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 1,8 mm | Szalaghosszúság: 200 mm | Max. kötegátmérő: 59 mm | Min. kötegátmérő: 5 mm | Min. szakítószilárdság: 40 N | Üzemi hőmérséklet: -25 -65 °C | Anyag minősége: poliamid/polietilén PA/PE | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 1,8 mm |
| Szalaghosszúság | 200 mm |
| Max. kötegátmérő | 59 mm |
| Min. kötegátmérő | 5 mm |
| Min. szakítószilárdság | 40 N |
| Üzemi hőmérséklet | -25 -65 °C |
| Anyag minősége | poliamid/polietilén PA/PE |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |