150×1,7mm, D=4-38mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 1,7 mm | Szalaghosszúság: 160 mm | Max. kötegátmérő: 38 mm | Min. kötegátmérő: 4 mm | Min. szakítószilárdság: 40 N | Üzemi hőmérséklet: -25 -65 °C | Anyag minősége: poliamid/polietilén PA/PE | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 1,7 mm |
| Szalaghosszúság | 160 mm |
| Max. kötegátmérő | 38 mm |
| Min. kötegátmérő | 4 mm |
| Min. szakítószilárdság | 40 N |
| Üzemi hőmérséklet | -25 -65 °C |
| Anyag minősége | poliamid/polietilén PA/PE |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |