180×2mm, D=8-45mm, PE | Szalagszélesség: 2 mm | Szalaghosszúság: 180 mm | Max. kötegátmérő: 45 mm | Min. kötegátmérő: 8 mm | Min. szakítószilárdság: 40 N | Üzemi hőmérséklet: -25 -65 °C | Anyag minősége: poliamid/polietilén PA/PE | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 2 mm |
| Szalaghosszúság | 180 mm |
| Max. kötegátmérő | 45 mm |
| Min. kötegátmérő | 8 mm |
| Min. szakítószilárdság | 40 N |
| Üzemi hőmérséklet | -25 -65 °C |
| Anyag minősége | poliamid/polietilén PA/PE |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |