4×2,5-4×25mm2, D=26/8mm | Zsugorodási ráta: 3:1 | Belső átmérő zsugorodás előtt: 26 mm | Belső átmérő zsugorodás után: 8 mm | Teljes hossz zsugorodás után: 69 mm | Névleges keresztmetszet: 0 -0 mm² | falvastagság zsugorodás után: 2,5 mm | Üzemi hőmérséklet: -55 -100 °C | Halogénmentes: true | Belső ragasztóval: true
| Zsugorodási ráta | 3:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 26 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 8 mm |
| Teljes hossz zsugorodás után | 69 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 2,5 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -55 -100 °C |
| Halogénmentes | true |
| Belső ragasztóval | true |