1×185-1×300mm2, D=100/50mm | Zsugorodási ráta: 2:1 | Belső átmérő zsugorodás előtt: 100 mm | Belső átmérő zsugorodás után: 50 mm | Teljes hossz zsugorodás után: 135 mm | Névleges keresztmetszet: 0 -0 mm² | falvastagság zsugorodás után: 4,5 mm | Üzemi hőmérséklet: -55 -100 °C | Halogénmentes: true | Belső ragasztóval: true
| Zsugorodási ráta | 2:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 100 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 50 mm |
| Teljes hossz zsugorodás után | 135 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 4,5 mm |
| Üzemi hőmérséklet | -55 -100 °C |
| Halogénmentes | true |
| Belső ragasztóval | true |